© Copyright Gürhan Çağın 2014 © All Rights reserved.

Paylaş

Birçoğumuz, sahnede kablolar yüzünden harket edememenin verdiği sıkıntıyı sıkca yaşıyoruz, bu nedenle bir çok sefer keşke kablosuz bir jak sistemimiz olsa demişizdir. Bu makalede, bir süredir kullanmakta olduğum kablosuz jak sistemini tanıtmak istiyorum.

Bu alanda en çok bilinen aslında Line 6'nın Relay G30 ve G50 modelleri, fakat ne yazık ki bu ürünlerin fiyatları 900 TL ile 1300TL arasında (G30 333€, G50 444€). Bunlara rakip olabilecek ve fiyat olarak çok daha uygun olan bir model ise, Joyo JW-01, ürünü yaklaşık bir sene önce aldım, ve 2-3 konserde kullandım, pil ömrü ve kullanım kolaylığı açısından çok başarılı. Sesde hissedilir bir gecikme veya ton kaybı yaşamadım, veya hissetmedim. Benim açımdan fiyatına oranla verdiği performans gerçekten yeterli ve malzeme kalitesi olarak da iyi diyebileceğim bir sağlamlık ve yapısı var. 

jwxl

Ürünün kullanımnı çok kolay, İlk kullanımda ürünü şarj ettikten sonra, her iki tarafta da On durumuna getirip catch butonuna 3sn kadar basıyoruz, ve led kırmızıya dönüyor, eşleşme gerçekleştiği zaman, her iki tarafta da led yeşil yanıyor. eğer kullanım sırasında bir interferans olursa, Anti-Interferance tuşuna basıp kolayca yeni bir frekansa atlıyorsunuz. Ayrıca, verici kısmında bir adet mikrofon girişi de mevcut. İstenirse, buraya takılacak mikrofon direk olarak anfiye gönderiliyor. Sarj için standard 2 adet usb kablosu yeterli (aynı anda iki ucu da şarj etmek için iki kablo bulundurmak iyi olur)

jwkutu

Ürünün fiyatı, Deal Extreme de 65€, ve işin güzel tarafı DX.com da Türkiye'ye kargo ücretsiz. Ürünün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. DX.COM

 

Ürünle ilgili bir tanıtım videosu:

 

 

 Gürhan Çağın

Haberler

Arama

En Son Makaleler

En Son Haberler

Joomla templates by Joomlashine